Dveřní nástěnka

Dveřní nástěnka

Hoši, něco tady s tím musíme vohnout..

::Dveřní nástěnka::
INdoor
OUTdoor
..co se dveřmi neprotáhlo
Diskuze
Strojovna
..klíčová dírka
Odkazy
..do pekla
Honzíkov
..do většího pekla
reklama
..smrdí

Stav pantů:

DN nevyhovuje ničemu a nikomu, natož nějakým standartům..


*
Klika
Aštar Šeran

Pokud půjdete po nejfrekventovanější pražské ulici spojující Václavské náměstí se Staroměstským náměstím a zeptáte se deseti libovolně zvolených lidí na jméno Aštar Šeran,máte pravděpodobnost,že výsledná odpověď bude ano asi nějakých 500 nad 10 lomeno 1200000 nad 10.Ano.Pokud jste bystří,zjistíte,že z lidí v Praze se momentálně vyskytujících Aštara Šerana zná něco kolem 500 (s odvoláním na číselné zdroje ing. Ivo A. Bendy).Proto považuji za nutné a jistě i správné seznámit laskavé čtenáře Dveřní nástěnky s touto famózní a bezpochyby velice vlivnou a inteligentní bytostí (Já sám bych jej zajisté neznal nebýt osvíceného Samorosta,který tuto mou fatální neznalost napravil.).
Aštar Šeran není bytost pozemská,leč žije ve zcela jiné dimenzi vesmíru než v té naší.Má na starost tu část vesmíru,pro kterou se vžil název Bela,Quadra – 4.sektor vesmíru.Aštarovi je 28000 let a vypadá na lidských 18.Z jeho tváře vyzařuje taková láska a pochopení,že se nesmí zobrazovat jeho přesný portrét,neboť lidské srdce není na takový příval pozitivní energie a emocí připraveno.Pochází z vysoké duchovní společnosti v 5.dimenzi planety Nirbua (pro upřesnění uvádím,že se jedná o cosi,jako 3.dimenzi naší planety Venuše.Je velitelem ohromné kosmické lodi,která je dlouhá 1,5 km a celá jeho flotila kotví kdesi v radiovém stínu Marsu,takže ji pozemské radary nemohou zachytit.Důležitou informací je také,že s lidmi má skutečnou trpělivost,ale některé jeho pokusy byly zničeny nenadálou přírodní katastroufou,například zničení Atlantidy,bájné civilizace starověku,ovládající téměř veškerou techni,kterou nyní disponujeme my.
Aštar si s ing. Ivo A. Bendou pravidelně dopisuje a sděluje mu nejdůležitější poselství,které je v zájmu zachování celovesmírného míru nutno rozšiřovat a pomáhat tak odvést se scestí nejednu hříšnou duši.
Jakožto jedinec,jež procitnul ze své celoživotní hybernaca,vám všem tímto dávám možnost začít nový život a vidět a cítit tak emocionálně vyspělou věc,jako je vnitřní láska a pocit sounáležitosti jedné vysoce postavené vesmírné bytosti.
S Aštarem a celou galaktickou flotilou pravidelně komunikují Vesmírní lidé.Pro úplnost zde nechávám viset odkaz na stránky této vysoce emancipované kulturní společnosti.
www.vesmirni-lide.cz

Autor: 4.tankista a jeho pes

Naposledy změněno: 16.11.2005 00:29:00

Vyhledávání na DN:

Anketa:

Stisky kliky:

CZilla - Lokalizace, podpora a propagace projektu Mozilla.org. Get Firefox!
Dveřní nástěnka ®, ver.0.70 beta, © 2006, stránka vygenerována za: 0.39s.
webmaster: H42K