Dveřní nástěnka

Dveřní nástěnka

Hoši, něco tady s tím musíme vohnout..

::Dveřní nástěnka::
INdoor
OUTdoor
..co se dveřmi neprotáhlo
Diskuze
Strojovna
..klíčová dírka
Odkazy
..do pekla
Honzíkov
..do většího pekla
reklama
..smrdí

Stav pantů:

DN nevyhovuje ničemu a nikomu, natož nějakým standartům..


*
Klika
Božstvo vol.2 -Šrí Krišna

Pokud si někdo myslel, že zpráva o Aštaru Šeranovi byla jen náhodným výstřelem do vzduchu (v tomto případě do vesmíru), tak se velice mýlil! Na Dveřní nástěnce se nám totiž pomalu ale jistě rozjíždí nový seriál Božstvo, ve kterém vás nepravidelně budeme seznamovat s těmi (podle teologických výzkumů) nejkvalitnějšími Bohy naší galaxie. Cílem těchto stránek totiž není jen zábava ale i vzdělání (případně nenucená nabídka nové životní cesty). Touto cestou Vás chceme obohacovat a snižovat všeobecnou hladinu xenofobie. Co ještě dodat? Snad jen nepřesný citát Xaviera Baumaxy: „Když se někdy budete cítit fakt na dně, v žádném případě nevěřte v sebe, ani ve své přátele, ale obraťte se na Boha!!!!“
V dnešním (jubilejním druhém) pokračování vás čeká Pán Krišna:

ŠRÍ KRIŠNA –ZDROJ VEŠKERÉ MOUDROSTI

Ano, pokud jste si při vyslovení jména Krišna vzpomněli na ty usměvavé lidičky v oranžovém, jenž křižují centrem Prahy a zpívají písně, nejste na omylu. Jsou to oni! Hare Kišna!

I ty se můžeš přidat!
Taky vás při jejich zpěvu nutí jakýsi vnitřní hlas (daimonion) přidat se? Taky byste si chtěli zazpívat a nemáte dost odvahy? Bojíte se, že by vám oranžový oblek neslušel? Nezoufejte! –tzv. mantru můžete zpívat klidně i jen tak, prostě jen sami pro sebe. Nic k tomu nepotřebujete (kromě hlasivek, ústní dutiny a jazyka). Dokonce písním ani nemusíte rozumět. Stačí jen zpívat. Tím totiž dosáhnete spojení s Krišnou a stanete se šťastnými a vznešenými!
Můžete začít hned, tady máte text:

„Haré Kršna Haré Kršna Kršna Kršna Haré Haré
Haré Ráma Haré Ráma Ráma Ráma Haré Haré.“

Božstvo
To už jsme ale trochu odbočili. Zpátky k samotnému Krišnovi! Kdo to tedy vlastně je? –
KRIŠNA JE TRANSCENDENTÁLNÍ NEJVYŠŠÍ OSOBNOST BOŽSTVÍ, KTERÁ EXISTUJE ZA HRANICEMI ČASU PROSTORU A HMOTY.
…přišel do tohohle světa , aby hrál roli vozataje válečníka Ardžuna a aby ho poučil. Na začátku bitvy mezi Ardžunou a jeho vlastními přáteli a příbuznými, ztratil Ardžuna svoji vyrovnanost. Když pohlédl na shromážděná vojska připravená k boji, byl ohromen tím, co ho to vůbec napadlo. Jeho kůže se chvěla, jeho mysl byla zmatená, oči měl zalité slzami, odložil luk, poklesem si sedl na vůz a odmítl bojovat. Poté uprostřed dvou armád , Šrí Krišna promluvil k Ardžunovi. Jeho slova se dochovala v podobě knihy známé jako Bhagavad-gíta (Zpěv Vznešeného).
Šrí Krišna mluvil o smyslu života, o tom, jak přesně funguje vesmírný projev, o pochopení seberealizace duše. Mluvil také o procesu jógy ve všech jeho formách - cesta práce, cesta poznání, cesta mystiky a cesta oddanosti.
Nakonec Pán Krišna odhalil Ardžunovi svoji skutečnou podobu, že on je příčina všech příčin,věčná podoba Nejvyšší Osobnosti Božství.

Na závěr ještě přidávám 4 pravidla, kterými by se měl vyznavač hnutí HK řídit:
1.Žádný hazard
2.Žádné omamné látky
3.Žádné jedení masa
4.Žádný nedovolený pohlavní styk

Posuďte sami, jestli je pro vás hnutí Háre Krišna to pravé. V případě, že máte zájem o bližší informace, doporučuji stránky http://www.harekrsna.cz/hkcz/
Pokud vás ale tato víra nepřesvědčila, můžete s námi hledat dál –už v příštím díle našeho seriálu nás čeká OUSHECK –Bůh kytarových vibrací!
Autor: jakub.uck

Naposledy změněno: 17.12.2005 15:51:45

Vyhledávání na DN:

Anketa:

Stisky kliky:

CZilla - Lokalizace, podpora a propagace projektu Mozilla.org. Get Firefox!
Dveřní nástěnka ®, ver.0.70 beta, © 2006, stránka vygenerována za: 0.73s.
webmaster: H42K