Dveřní nástěnka

Dveřní nástěnka

Hoši, něco tady s tím musíme vohnout..

::Dveřní nástěnka::
INdoor
OUTdoor
..co se dveřmi neprotáhlo
Diskuze
Strojovna
..klíčová dírka
Odkazy
..do pekla
Honzíkov
..do většího pekla
reklama
..smrdí

Stav pantů:

DN nevyhovuje ničemu a nikomu, natož nějakým standartům..


*
Klika
Warriors of the Keř united in Velvet vol.1

V době, kdy už jsou všichni vaši hrdinové dávno mrtví a stránky komiksů pomalu blednou, nastává čas, aby se do boje mezi dobrem a zlem vložila nová, doposud nepoznána, síla, svět přestává být černobílý, z pukliny mezi nebem a peklem se dere zelená barva, to Keř vypouští úponky, aby svými liánami spoutal Satana, Boha strhnul z nebes na zem a místo nich dosadil svá vlastní Božstva, rodí se nová generace superhrdinů a ti, jenž v pátek 17.3.2006 navštívili hudební klub Velvet, mohli být svědky tohoto mýtického okamžiku. Pokud jste tomuto epochálním okamžiku nebyli přítomni, DN vám nyní vše zprostředkuje-takže,…

..po pódiu nejprve volně pobíhá smečka spřátelených Vylitých Hyen a svým punkem baví publikum, ale pak už se sál noří do tmy nasáklé kouřem, všichni náhle ztichli napětím…

obrázek

…raketa nahazuje motory, „Zm*** ste připravený?, startujem!“, reflektory řežou oblohu a kouř se valí z pódia, bojovníci Keře opět povstali, aby zápasili s temnou stranou síly, děti Darta Vabera se třesou strachy, když se z temnoty ozvou první tóny rohaté kytary, ne, není to Majkl Najt, to povstává první z bojovníků keře, krájí strunami vzduch, je to on- BREDDY!!, hned v jeho zádech se objevuje bassák a zástupce homogengu KAJDA, kožený oblek mu obepíná bradavky a jeho mocný hlas volá na scénu dalšího člena týmu K., šíleného doktora z planety Vomitál, -DEJVA!, vzduchem se míhá bílý plášť, paprsek z jeho magického oka vypaluje divákům v prvních řadách oči a spolu s ním se na scénu spouští i poslední bojovník Keře, vládce činelů, šéf těžké techniky –KOUBAS, jiskry srší z pódia a vesmírná show začíná, -věže zahajte palbu!!!!

obrázek

Keřbent rozjel svou kosmickou mega party a bytosti se třema a více nohama se daly ihned do tance, vzduchem se míhaly dvoumetrové jazyky lapající po čerstvém vzduchu a orgonové akumulátory běžely na plný výkon. Hvězdy moderního keř-popu oraly masy lidí pod pódiem a do širokých brázd pak zasévaly jeden hit za druhým. Velké oblibě se těšil zejména agrární šlágr Myslivec, jehož hlavním protagonistou byl kytarista Dejf. Jeho dřevácké prsty dokázaly z kytary vyloudit melodii sladší než drinky, které cucali hlavouni na baru, a klávesy dovezené velvyslanci z Molvánie rozproudily krev v žilách i nemrtvým (jenž byli v sále taktéž přítomni).

obrázek

Keřbentí line-up byla brzy posílena o zajímavé spojence. Na pódiu byl vyvolán bájný Flash Gordon a na pomoc v rámci česko-sovětské družby přispěchal i starý známý Commrade Frost se svým prověřeným hitem Balalajka Dědy Mráze. Jako nečekaný bonus se před mikrofonem objevil i další z našich spojenců, exhyena a beatboxer Dan. Na speciální přání dívčího fan klubu se nakonec „na prkna co znamenají svět“ musel dostavit i bývalý člen a především bůh Oush (viz anketa). To už ovšem koncert kulminoval duchovním dílem Knedlíky. Celý sál byl v tu chvíli zalitý atmosférou velké keř-popové jednoty, který i tentokrát dokázala vytvořit homogenní zónu, ve které jsme se celý večer všichni, jako bezstarostný plankton, volně vznášeli. Co dodat? –snad jen: Keřbent to opět dokázal!

obrázek

Celý večer uzavřeli naši bratři v keři z Průtokového ventilu, kteří byli pro mnohé z nás příjemným dojezdem. Postačí snad malý citát z jejich tvorby: „Vožeru se, pobleju se a doma skočim na svou ženu!“ Minimálně ty první dvě věci většina z nás zvládla, takže jsme mohli jít s klidným svědomím domů (a skočit do postele). Ventilové, děkujeme!

obrázek

A jako malé varování na závěr je nutné poznamenat, že i přesto, že tento fenomenální večer skončil naprostým triumfem našeho K-bentu a spřátelených kapel, někteří přisluhovači Darta Vabera přesto unikli. Tímto doufáme, že ten, kdo ukradl batoh našemu kamarádovi Koudymu, se bude do smrti smrťoucí smažit v sibiřských nukleárních pecích!!

www.kerbent.tk
www.vylityhyeny.webz.cz
www.prutokovy-ventil.cz


-----------------------
pod čarou:
COMING SOON ON DN:
recenze: Divadlo Nablízko – Jožka Lipnik je boží člověk a neumí lhát
recenze: Anyway: Dead End
recenze: Endstand: The Time Is Now
preview: Silver Rocket Summer Six Six Six
Autor: jakub.uck

Naposledy změněno: 27.05.2006 18:13:33

Vyhledávání na DN:

Anketa:

Stisky kliky:

CZilla - Lokalizace, podpora a propagace projektu Mozilla.org. Get Firefox!
Dveřní nástěnka ®, ver.0.70 beta, © 2006, stránka vygenerována za: 0.06s.
webmaster: H42K