Dveřní nástěnka

Dveřní nástěnka

Hoši, něco tady s tím musíme vohnout..

::Dveřní nástěnka::
INdoor
OUTdoor
..co se dveřmi neprotáhlo
Diskuze
Strojovna
..klíčová dírka
Odkazy
..do pekla
Honzíkov
..do většího pekla
reklama
..smrdí

Stav pantů:

DN nevyhovuje ničemu a nikomu, natož nějakým standartům..


*
Klika
chlápci s kytarou na větruši, 7.7.2006, ústí nad labem

Tak..na začátku letošních nekonečných prázdnin jsem se vlivem okolností vyskytl v ústí a to zrovna v době konání (pro dn do jisté míry kultovní) akce..vskutku příjemného, v podstatě pikniku na zámečku větruši letos už opravené. Na akci jsem dorazil až 3 hodiny po jejím zahájení..na což mělo vliv nechutné vedro panující tou dobou v průmyslovém městě, průmyslové město a neodolatelná romantika místního koupaliště.
Z dálky se ke mě linuly bluesové melodie kytary Tysona Cosbyho z Atlantic Cable a já získal pocit, že dnešní večer bude mít po dlouhý době zas aspoň trochu smysl, platit vstup 50 korun na tokovouhle akci je skoro radost a o vychlazeném pivu od skutečně lo-fi barmana nemluvě.
obrázek
Z konverzace okolo sedících hudebníků jsem se dozvěděl, že Cosby působí v nějaký hardcoreový kapele(Squall - vydává srr)..inu těžko uvěřit. Po něm se na pódiu objevil Vašek Havelka alias selFbrush, který svým hlasem navodil publiku 30ti lidí příjemně melancholickou náladu. V kotli tvořeném třemi nedávnoještě batolaty to dokonce vřelo natolik, že musela zasáhnout jejich security maminka. Poslední přišel na řadu, stejně jako loni(myslim), Jirka Imlauf z ústeckých Houpacích koní. Houpací koně jsem do té doby neslyšel, ale jeho set, podbarvený zkreslenou kytarou na mě zapůsobil ze všech nejsilněji, občas si k sobě na pódium přizval kamarády z kapely (akordeon, klávesy), kteří dodali písničkám další netušené rozměry(zejména hráč na akordeon).
Pak už se chopil kytary lo-fi barman a za zvuků písně z rádia/playbacku (Vysoký ostrý od Houpacích koní) začal bořit pódium... a tak jsem radši zamířil na vyhlídku a pak zjistit, jestli v ústí jede ještě nějakej autobus po jedenáctý večer..
Takže zase za rok.

zbytek fotek a vseho je tady http://www.houpacikone.cz/
Autor: vjtk

Naposledy změněno: 31.08.2006 15:49:02

Vyhledávání na DN:

Anketa:

Stisky kliky:

CZilla - Lokalizace, podpora a propagace projektu Mozilla.org. Get Firefox!
Dveřní nástěnka ®, ver.0.70 beta, © 2006, stránka vygenerována za: 0.36s.
webmaster: H42K